ART / Lithographs / Färglitografier 3135292
nr 313 5292
Färglitografier
Lenght: ()
6 st, Akvarellerade, Mårten Andersson 4/280 samt en akvarell [15128-15133]
4000
SEK 4700
Monday May 10 2004
at 16:00:00
4.600 kr
3.300 kr
3.500 kr
4.000 kr
4.500 kr